Доставка і оплата


Після оформлення Вами замовлення на сайті, наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей замовлення та доставки (способу, місця, дати та часу отримання).

 

Способи оплати:

 

  • Безготівковий розрахунок (Банківський переказ).   Ви можете оплатити товар в касі будь-якого відділення банку або перевести з карти на карту.  
  • Післяплата.   За послугу післяплати «Нова пошта» стягує 20 грн + 2% від суми замовлення. Якщо доставка додому   «Нова пошта» стягує 35 грн + 2% від суми замовлення.

 

Способи доставки:

 

Укрпошта.

  Відправка Укр Поштою при повній оплаті замовлення. Доставка здійснюється два рази на тиждень (Вт і Пт).

Через 2-5 днів посилка надійде до відділення, вказане Вами при заповненні форми замовлення, з   паспортом Вам необхідно з'явитися на пошту для отримання.  

 

 

Нова Пошта.

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю.

Замовлення, зроблені Вами до 13:00, в цей же робочий день передаються до відділення Нової пошти.

Замовлення, зроблені після 13.00, поставляються на Нову пошту на наступний робочий день.

Після того, як замовлення буде відправлений, Вам прийде смс - повідомлення з номером декларації вашого замовлення.   Через 1-3 дні посилка надходить на склад Нової пошти, зазначений   Вами. Як тільки посилка буде доставлена, на ваш номер телефону прийде смс - повідомлення від «Нової Поштою» з адресою і телефоном відділення, в якому Вам необхідно забрати посилку. Обов'язково візьміть документ посвідчення особи і при отриманні вкажіть номер декларації, інакше посилку Вам не видадуть.

Вартість доставки «Нова Пошта» по Україні   розраховується індивідуально, відповідно до тарифів Нової пошти та її оплачуєте Ви, як одержувач.

 

Создание и поддержка сайта - SeoTop