Кокон, євро пелюшка для новонароджених

Кокон для новонароджених

Для догляду за який нещодавно з'явився на світло Немовлята батькам потрібен арсенал аксесуарів. Основне їхнє завдання - максимально спростити годування, вкладання, переодягання і транспортування малюка. Для останнього зручно застосовувати кокон для новонароджених, купити який пропонує наш інтернет-магазин.

Аксесуар підходить малюкам віком від 0 до 4 місяців. Більш дорослі дітки не помістяться в нього. Ми рекомендуємо купувати пелюшку-кокон заздалегідь, до того, як народиться карапуз.

Як виробник, допоможемо купити кокон для новонароджених за мінімальною ціною. Крім цього:

 • Запропонуємо великий вибір.
 • Гарантуємо бездоганну якість.
 • Доставляємо замовлення по Україні та в інші країни транспортними компаніями.
  • Чи бажаєте купити кокони для новонароджених оптом - надамо вигідні знижки і гнучкі умови співпраці.

   Як правильно вибрати пелюшку-кокон?

   Основними критеріями вибору служать:

   • Матеріал. Для зими кращі моделі з більш щільною і утепленою підкладкою. Влітку досить легкої бавовняної основи. Не можна купувати кокон для немовлят з синтетики, навіть за низькою і привабливою ціною. Якщо основний для виготовлення виробу служить синтетична тканина, шкіра малюка буде погано дихати, у нього можуть з'явитися висипання або інші алергічні реакції.
   • Розмір. Залежить від зростання і ваги малюка. Більше - не страшно. Критично, якщо кокон для новонароджених буде менше. У перші місяці життя дитина активно росте - вбрання в притул швидко виявиться маленьким.
    • Види бебі-коконів

     У фірмовому інтернет-магазині виробника з України Brilliant Baby можна замовити наступні види пелюшки-кокона:

     • Дитячі матрацики для манежу або ліжечка - зручне виріб, який допоможе забезпечити правильне положення тіла малюка в його ліжечку.
     • Перенесення -призначені, щоб турботлива мама могла без проблем самостійно перенести дитину.
     • Пелюшки - цей варіант замінює звичайні пелюшки в їх традиційному розумінні. За рахунок ефективних замків ви зможете легко закрити малюка і перешкодити йому подряпати самого себе ручками.
     • Конвертики - дуже зручне і практичне рішення. Часто конверти купують, щоб носити малюка на вулиці або катати його в колясці. У конверті його забирають в день виписки з пологового будинку.
      • У чому переваги?

       1. Кокони для новонароджених розроблені провідними фахівцями в області дитячого здоров'я, тому забезпечують найбільш правильний розвиток і комфортне положення організму малюка.
       2. Перебуваючи в такому коконі, дитина максимально наближений до внутрішньоутробного стану, йому простіше адаптуватися до нового світу, який його оточує.
       3. Малюка зручніше годувати грудьми - немає необхідності самостійно підтримувати немовляти. Мама зможе полегшити процедуру, а малюк отримає можливість поїсти максимально для себе комфортно.
       4. Практично будь-який кокон для новонароджених сприяє правильному розвитку анатомічної форми шиї і хребта крихти. Вони розроблені провідними ортопедами, тому забезпечують максимально безпечне положення дитячого тіла. М'язи малюка знаходиться в розслабленому стані і не викликають у нього відчуття неспокою.
 

Создание и поддержка сайта - SeoTop