Дитячі пов'язки на голову

Вироби ручної роботи завжди популярні. Їх купують з великим задоволенням, навіть не дивлячись на те, що вартість їх вище, ніж на вироби масового виробництва. Чому ж люди купують вироби ручної роботи?

Колись давно на просторах Інтернету я знайшла таку цитату. Її автор Ельсієго Мора (креативи з паперу її коник!). І особисто Я готова підписатися під кожним словом.

 

"Купівля виробів ручної роботи - ЦЕ спосіб самовираження і обміну інформацією. Ви самовиражатися через предмети, які Ви вибираєте для свого оточення і які даруєте іншим людям. Вироби ручної роботи мають зовсім інше значення в порівнянні з товарами масового виробництва, тому вони несуть енергію ту людину, яка їх створив. Тому ми відчуваємо комфорт, коли купуємо щось, що було зроблено з душею і любов'ю. коли ми купуємо вироби ручної роботи, ми купувати не проcто річ, а щось більше, ми отримуємо ідею, концепцію людських цінностей. Купуючи вироби ручної роботи, ви показуєте, що дбаєте про інших людей, що ви відкриті для них, і готові впустити щось нове у ваше життя. Це свого роду обмін і людська взаємодія. "

 

Создание и поддержка сайта - SeoTop